Majówka się zbliża


Za oknem zielono, ale chłodno. Mimo to już ludki planują sobie długi weekend majowy. Można go wydłużyć o parę dni urlopu i miło spędzić czas. Niektórzy już zimą zarezerwowali miejsca w górach czy nad morzem. Fajnie mają, bo wyrwą się z miasta na łono natury. Coś jest takiego w naszych organizmach, że po zimie chcemy zmienić otoczenie.

Ja też mówiąc szczerze mam na to ochotę. Spakować plecak i wyjechać gdzieś daleko od biurka, komputera, odetchnąć świeżym powietrzem. Niestety jak to u mnie bywa - z każdym wyjazdem jest problem, bo nie mam opiekunki. Nikt mi bowiem nie poświęci swojego czasu i planów. Pisałam o tym wielokrotnie, bo ten problem pojawia się każdego roku. Nie wiem jak sobie z tym radzą inni niepełnosprawni, ale ja nie potrafię Może gdybym przynależała do jakiejś grupy osób, to by było łatwiej, a taka singielka na czterech kółkach- to nie bardzo. Ni przypiął ni przyłatał.

Wiodę więc swoje samotne życie "PAJACYKA" pod bacznym okiem zmęczonej życiem prawie 89 - letniej Mamy i czekam aż coś się ciekawego wydarzy.

- Kasia -


Wrocław, dn. 27 kwietnia 2017 roku.